Правила порталу постачальників

1. Загальні положення

 1. Опублікувати оголошення можуть лише зареєстровані користувачі.
 2. Портал постачальників Postavshiki-Ukraina.com призначений для публікації пропозицій тільки від оптових постачальників, виробників та покупців товарів.
 3. Вся інформація про постачальників та покупців додана на сайт самими користувачами, або взята з відкритих джерел.
 4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за точність наданої інформації у пропозиціях. У разі виявлення неточностей, помилок або інформації, що вводить в оману, прохання повідомляти в службу підтримки порталу Postavshiki-Ukraina.com.
 5. Заборонено вставляти зовнішні посилання в поле «Опис», а також створювати публікацію, основною метою якої є посилання на свій сайт.
 6. Заборонено додавати на сайт оголошень про продаж товарів заборонених до вільного розповсюдження або реклами (алкогольна продукція, тютюнові вироби, у тому числі стики, вейпи, будь-яке інше курильні приналежності, зброя, наркотики, медпрепарати, ліки, копії брендів тощо) .)
 7. Адміністрація сайту в односторонньому порядку може видалити вміст у випадку, якщо пропозиція виявиться більш не актуальною, з порушеннями, або яка не несе користі для сайту та його користувачів.
 8. Модератор може без попередження оптимізувати або відкоригувати текст оголошення зі збереженням його змісту. Наприклад, зробити заголовок коротшим, виправити помилки в тексті, поправити пунктуацію, покращити візуальне подання тощо.
 9. Дублювання оголошень заборонено! Дублікати будуть видалені адміністрацією сайту без попередження.
 10. Якщо ви хочете підняти у списку своє оголошення, скористайтесь кнопкою «Підняти». Підняття оголошення доступне 1 раз на 24 години.

2. Публікація оголошень

 1. До публікації приймаються пропозиції лише від оптових постачальників та покупців товарів.
 2. Роздрібні інтернет магазини, дропшипінг-платформи, маркетплейси, агрегатори і т.п. сервіси без власного товару не допускаються та будуть видалятися з порталу.
 3. Заголовок оголошення повинен містити загальновідому назву компанії або бренду (не відноситься до розділу Товари) Не вказуйте в заголовку найменування ТОВ, не вводьте лапки.
 4. Заголовок не повинен перевищувати 75 символів. Пишіть заголовок коротко та по суті.
 5. Заборонено писати в заголовку адреси сайтів, а також слова «Купити», «Акція», «Розпродаж», «Знижка» тощо.
 6. Заборонено використовувати Caps Lock у заголовку або описі товару.
 7. Заборонено розміщувати пропозицію у нетематичні для цієї пропозиції категорії. Всі пропозиції, розміщені в нерелевантних категоріях, будуть переміщатися на розсуд адміністрації сайту в найбільш відповідні категорії.
 8. Розміщення посилань у полі для опису суворо заборонено! Для посилань існує спеціальне поле "Сайт".
 9. Вказаний сайт компанії обов'язково повинен містити інформацію (розділ, умови або будь-яку іншу інформацію) для оптовиків або постачальників.
 10. Контактна інформація з поля «Опис» буде видалена. Для контактних даних є окремі поля.
 11. Виберіть розділ на початковому етапі публікації. Якщо ви оптовий покупець, а створили оголошення в розділі "Постачальники", воно буде видалено модератором. Переміщення оголошень між розділами не передбачено.
 12. У розділі Товари до публікації приймаються лише товари з оптовими цінами та поставками
 13. При додаванні товару заголовок повинен містити найменування однієї окремо взятої позиції, а не групи товарів.
 14. При видаленні сторінки постачальника товари, прив'язані до нього, також видаляються.
 15. Адміністрація порталу може видалити оголошення, якщо воно недостатньо оформлене, немає контактної інформації, немає вичерпного опису тощо.
 16. На одному обліковому записі заборонено розміщувати більше 1 компанії-постачальника.
 17. Модератор може відхилити публікацію оголошення постачальника, якщо компанія не має однозначних ознак оптового постачальника або виробника, основний вид діяльності якого – постачання товарів оптом.
 18. Дропшипінг постачальники допускаються до розміщення на сайті тільки якщо дропшипінг - це основний вид діяльності компанії.